Nestor našeho klubu Andreas Vlachopulos oslavil 85. narozeniny

Nestor našeho klubu Andreas Vlachopulos oslavil 85. narozeniny

Ve čtvrtek 28.2.2019 členové ŠK Jeseník ve své klubovně společně oslavili 85. narozeniny nestora našeho klubu Andrease Vlachopulose. Kromě toho, že byl oslavenec dlouhá létá obětavým správcem klubovny byl také platným hráčem. Dodnes předvádí na šachovnici i přes svůj věk neuvěřitelné výkony. Oslavy začaly narozeninovou písní od Svěráka a Uhlíře, kterou Andrejovi zapěli všichni zúčastnění. Po gratulacích následoval turnaj v bleskovém šachu, ve kterém byli nejlepší mezi děvčaty Sára Tschuliková a mezi chlapci Karel Dočkal. Hlavní turnaj dospělých vyhrál po velkém boji Svaťa Hastík. Speciální cena nejlepšímu hráči do 8. let byla udělena Natálii Dabrowské. Během oslav panovala mezi přítomnými výborná nálada a jelikož jubilant zajistil všem také výborné občerstvení oslavám skutečně nic nechybělo.

- fotografie z oslav naleznete zde