Jesenický přebor družstev má za sebou 11. a 12. kolo

Jesenický přebor družstev má za sebou 11. a 12. kolo

V sobotu 30.3.2019 pokračoval 11. a 12. kolem Jesenický přebor družstev ročníku 2018/2019. V tomto dvojkole mělo volno družstvo ŠK Jeseník F. Čtyři ze šesti zápasů se opět hrály na elektronických šachovnicích a můžete si je přehrát v odkazech níže.

Opět nebyla nouze o kvalitní a dramatické partie. Celkem 30 hráčů si ve 30 partiích nic nedarovalo. Nejvíce se dařilo družstvu ŠK Skorošice, které vyhrálo oba své zápasy. Českoveské Céčko jen remizovalo z ŠK Jeseníkem C a tak o vítězi se s největší pravděpodobností rozhodne až v posledním kole v zápase mezi družstvy ŠK SKorošice a SK Řetězárnou C.

Co se týče individuálních výkonů tak se dvěma vítězstvími ve svých partiích blýskli Zdeněk Rychlík, Josef Valák, Miroslav Čecháček a Karel Hlásný (všichni ŠK Skorošice), Jan Cimburek (SK Řetězárna C), Tschuliková Sára (ŠK Jeseník G) a Bedřich Táborský (ŠK Jeseník C).

  •  11. a 12. kolo - 30.03.2019       - výsledky a průběžné pořadí -       - fotogalerie -

  •  online přenos 11. kola (ŠK Jeseník E - ŠK Skorošice  0 : 5 a ŠK Jeseník C - SK Řetězárna C  2½ : 2½) naleznete v odkaze zde nebo se zapnutým motorem (engine) v odkaze zde

  •  online přenos 12. kola (ŠK Jeseník D - ŠK Skorošice  1 : 4 a SK Řetězárna C - ŠK Jeseník E  3 : 2) naleznete v odkaze zde nebo se zapnutým motorem (engine) v odkaze zde

  •  vše o přeboru nalezne zde