V pohádkovém lese v Jeseníku se hrály také šachy

V pohádkovém lese v Jeseníku se hrály také šachy

V sobotu odpoledne 25.5.2019 se náš klub zúčastnil Pohádkového lesa ve Smetanových sadech, které pořádalo Sdružení volného času Duha z Jeseníku. Náš klub mohl na této akci prezentovat královskou hru široké veřejnosti z Jeseníku a okolí. Dobrovolníci z ŠK Jeseník nainstalovali v parku zahradní šachy a 3 klasické šachové soupravy, na kterých si zahráli šach se spoustou zájemců z řad dětí i dospělých. Na závěr jsme si v parku dali tradiční fotbálek. Velké díky patří všem dobrovolníkům z našeho klubu, kteří s organizací akce obětavě pomáhali a to Míše Gvizdové, Koljovi Haidenkovi, Martinu Valíčkovi, Sárince Tchulikové, Danu Tschulikovi, Elišce Pluháčkové, Danielu Vaníčkovi, Vojtovi Vaníčkovi, Martinu Vaníčkovi a Editě Koriťákové.

- fotografie z akce naleznete zde