Klubového přeboru dětí a mládeže v rapidu se zúčastnilo 30 šachistů

Klubového přeboru dětí a mládeže v rapidu se zúčastnilo 30 šachistů

V sobotu 9.10.2021 se v naší klubovně uskutečnil Klubový přebor dětí a mládeže v rapid šachu. Hrálo se ve dvou výkonnostních skupinách A a B, tempem 11 minut + 3 sekund, švýcarským systémem na 8 kol (skupina A) a každý s každým (skupina B). Turnaj s přehledem jako rozhodčí odřídila Dominka Tschuliková. Přeboru se zúčastnilo 28 mladých nadějí z našeho klubu a dva hosté z Řetězárny Česká Ves. Svoji premiéru si turnaji odbyli Eliška Pírková (2012), Martin Palčo (2015) a sourozenci Kryštof (2012) a Šimon (2010) Pavlíčkovi. Všichni nováčci předvedli velmi dobré výkony a ukázali, že jsou pro náš klub velkým příslibem.

V kategorii A zvítězil Jan Cimburek před Míšou Gvizdovou a Veronikou Ondráčkovou. V kategorii B byla nejlepší Bělička Sopuchová před Kryštofem Pavlíčkem a Šimonem Pavlíčkem. Kromě celkového pořadí byly vyhlášeno také umístění v jednotlivých kategoriích, které naleznete v odkaze zde.

Kromě medailí a diplomů dostali všichni zúčastnění také krásné ručně zhotovené šachové perníčky od paní Palčové za což jí patří velké poděkování. Poděkování patří také všem kteří se na organizaci turnaje podíleli a rozhodčímu turnaje Dominice Tschulikové.

Celkové pořadí obou kategorií ve swissmanageru naleznete zde:  skupina A   skupina B

Fotogalerii z turnaje naleznete zde