Souhrn posledních událostí a rozvrh tréninků v novém roce 2022

Souhrn posledních událostí a rozvrh tréninků v novém roce 2022

Drazí kamarádi,
nejprve dovolte abych Vám se zpožděním popřál hezký zbytek svátků. Po téměř třech měsících Vám konečně posílám zprávy ze šachového dění v našem klubu. Pauza byla vynucena tím, že mě v říjnu přemohl covid s nímž jsem bohužel skončil až v šumperské nemocnici. Vše nakonec dobře dopadlo už jsem zdráv a přišla chvíle abych Vás informoval o tom co vše se v našem klubu od té doby událo.

Po Memoriálu Svatopluka Hastíka, ze kterého jsem Vám poslal v září poslední reportáž naše mládež vstoupila 4.10. do 1. ligy mládeže družstev reportáž naleznete zde. Poté 9.10. proběhl Klubový přebor dětí a mládeže v rapid šachu, o kterém se dočtete více zde. Po-té jsem bohužel 14.10. onemocněl a na dlouhou dobu se odmlčel, ale život v našem klubu se díky bohu nezastavil. Byly sice pozastaveny tréninky mládeže, ale naše mládež se i přesto na konci října zúčastnila Mistrovství Moravy a Slezska mládeže v Koutech více zde a 4.12. jsme odehráli v Krnově další dvě kola 1. ligy mládeže družstev více o této události zde.

Podzimní úklid před klubovnou zajistili 8.11. naši senioři Pavel a Jaroslava Koriťákovi, Zdeněk Střecha, Jan Bartusík, Bedřich Táborský, Milan Šmoldas a Jarda Halama doplnění mladím v osobě Vládi Halamy viz foto zde. V sobotu 27.11. zazimoval Lojza Čzedron s Martinem Šmidou přístřešek před klubovnou. Všem patří velké poděkování.

Co se týče hracích dnů pro dospělé tak ty probíhají bez přerušení každou středu od 15:00.

Tréninky mládeže budou spuštěny znovu od 3.1.2022 a budou probíhat následovně. V pondělí, úterý a čtvrtek budou tréninky od 16:30 do 17:30. Každý pátek pak bude trénink pro pokročilé šachisty od 16:00 do 18:00. Všechny tréninky budou probíhat v naší klubovně pod mým vedením včetně pokročilých. Kromě těchto tréninků budou probíhat pro zájemce též individuální tréninky pro jednu až dvě osoby v pracovní dny v čase od 15:00 do 16:30, které budou trvat 30 až 45 minut opět pod mým vedením. Zájemce o individuální tréninky prosím aby mě co nejdříve kontaktovali.

Odložený vánoční turnaj dětí a mládeže s rozdáváním malých dárečků se uskuteční v sobotu 8.1.2022 od 9:30 v klubovně ŠK Jeseník.

Na závěr bych chtěl poděkovat za všechny gratulace k mým 50. narozeninám, které jsem měl na začátku prosince a rád bych všechny pozval na společnou oslavu, která proběhne v dubnu 2022 v naší klubovně, přesný termín ještě upřesním.

Mějte se všichni moc hezky a přeji Vám, vše dobré v novém roce 2022. Pavel Koriťák