Happening i oslava narozenin se vydařili

Happening i oslava narozenin se vydařili

V sobotu odpoledne 30.4.2022 jsme se v prostorách naší klubovny sešly k happeningu, kterým jsme ukončily sezónu družstev a dodatečně oslavily 50. narozeniny našeho předsedy Pavla Koriťáka. Po dlouhé době se sešli téměř všichni naši členové včetně rodičů našich šachových nadějí. Svou návštěvou nás také poctili naši bývalí členové a obětaví funkcionáři Táňa a Standa Kučerovi a kamarádi z Hošťálkové Pepa Bednařík a Kuba Krejča.

Na úvod proběhly gratulace a vystoupení improvizovaného smyčcového kvarteta sester Běličky a Aničky Sopuchových a Editky a Aničky Koriťákových, po kterých předseda zhodnotil uplynulou sezónu družstev a poděkoval všem hráčům a členům realizačního týmu za obrovskou obětavost a nasazení. Po-té následoval tradiční narozeninový turnaj v bleskovém šachu na počest oslavence, který vyhrál Kuba Krejča. V rámci oslav probíhala také barmanská show, při které syn oslavence Pavel Koriťák mladší míchal dětem i dospělým vynikající alko i nealko nápoje (samozřejmě podle věku a chuti konzumenta). V podvečer proběhl turnaj jednotlivců a družstev v kuželkách a večer turnaj v šipkách. Za zmínku stojí, že turnaj v kuželkách vyhrálo družstvo děvčat.

Během oslav panovala mezi přítomnými výborná nálada a jelikož jubilant společně s dalšími účastníky oslav zajistili všem také výborné a bohaté občerstvení oslavám skutečně nic nechybělo. Zvláštní poděkování patří zejména Věře Chovanové mladší a starší za výborné vlastnoručně upečené věnečky a koláčky, Bedřichu Táborskému za výbornou masovou roládu, Elišce Čzedronové a děvčatům Paszkovým za skvělé a velmi chutné dorty, Matyldě Švubové za výborné domácí sušenky, Jirkovy a Editě Rejdovým za tradiční velmi chutný guláš a koláče, Daniele Hrabalíkové za výtečnou roládu, Damiánkovi Šarmanovi za skvělé vlastnoručně vyrobené medovníkové kuličky a Gabče Morongové za pomoc s přípravou a průběhem oslav.

- fotografie z oslav naleznete zde