Druhý ročník Vánočního turnaje se opět vydařil

Druhý ročník Vánočního turnaje se opět vydařil

Ve čtvrtek 21.12. se v šachové klubovně ŠK Jeseník uskutečnil v pořadí druhý vánoční turnaj v bleskovém šachu jehož vyvrcholením bylo rozdávání vánočních dárků našim mladým šachistům. Turnaje se zúčastnilo 16 mladých nadějí a 12 dospělých členů našeho klubu a hostů z českoveského šachového oddílu. Turnaji přihlíželi rovněž rodiče a další členové klubu a společně s hrajícími vytvořili krásnou předvánoční atmosféru.

V turnaji dětí zvítězila v kategorii děvčat Míša Gvizdová a v kategorii chlapců Martin Valíček. V kategorii dospělých zvítězil Patrik Gnida před Petrem Chytilem a Zdeňkem Rychlíkem. Dále byl vyhlášen nejlepším pomocníkem rozhodčího Štěpán Neubauer, který dohlížel zda všichni hráči dodržují pravidla fair play.

Na závěr dostaly děti vánoční dárky které dětem věnoval jejich trenér Vladimír Halama se svoji maminkou Jiřinou Halamovou a Karel Dočkal starší. Dobrá duše našeho klubu Jiřina Halamová všem také připravila výborné pohoštění. Domácí cukroví od Jaroslavy Koriťákové a dalších členů našeho klubu a rodičů našich mladých nadějí bylo rovněž výborné a přišlo k chuti.

- fotografie z turnaje najdete v odkaze zde

 - konečné pořadí dospělých naleznete níže:

Ke stažení