Klubový přebor dětí a mládeže v rapid šachu

Klubový přebor dětí a mládeže v rapid šachu

V neděli 7.10. proběhl v klubovně ŠK Jeseník klubový přebor dětí a mládeže v rapid šachu. Hrálo se tempem 2 x 12 minut na 7 kol. První ostrý turnaj sezóny byl zároveň poslední prověrkou výkonnosti naší šachové mládeže před 1. kolem krajského Grand Prix, které letos opět organizuje náš klub. Prověrka proběhla na výtečnou. Všech 20 našich mladých nadějí bralo medaile a poháry ve svých kategoriích. V celkovém pořadí zvítězil Robert Liewehr před Míšou Gvizdovou a Gabrielou Morongovou. Překvapením turnaje bylo 4. místo nováčka našeho týmu desetiletého Kolji Haidenka.

Na výkony svých svěřenců dohlížel nový trenérský tým ve složení: Martin Šmida, Jaroslaw Dabrowski a Pavel Koriťák. Jarek Dabrowski, trenér I.třídy, posílil náš trenérský tým letos v září a ihned si naši mládež získal. Jeho tréninky jsou soutěživé a motivační. Foto z jeho tréninku naleznete zde.

- celkové pořadí turnaje naleznete zde

- fotografie z turnaje naleznete zde