Prohra s Litovlí B v oblasti byla krutá

Prohra s Litovlí B v oblasti byla krutá

V neděli 16.12.2018 bylo v naší klubovně odehráno 5. kolo oblastního přeboru družstev, ve kterém naše Béčko přivítalo Tatran Litovel B. Jasným favoritem byli hosté, kteří mají ambice se svým silným kádrem postoupit do krajského přeboru.

Utkání se pro nás zpočátku vyvíjelo dobře. Po hodině a půl hry stáli naši hráči buď vyrovnaně, nebo lépe a v případě Jirky Málka dokonce na vítězství. Postupně se však na všech šachovnicích, kromě první kde remizoval náš Vladimír Halama s Janem Gerychem (ELO-1984), postupně prosadili hostující hráči a tak jsme nakonec prohráli 0,5 ku 7,5. Prohra byla krutá, ale všichni naši hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost.

Všechny partie si můžete přehrát v odkaze zde kde můžete zapnout také šachový motor (engine) aby jste zjistili jak kdo během partie stál nebo v odkaze zde kde byl vysílán online přenos.

- všechny výsledky 5. kola naleznete zde nebo zde

- průběžnou tabulku naleznete zde nebo zde

- fotografie ze zápasu naleznete zde