Třetí ročník Vánočního turnaje se opět vydařil

Třetí ročník Vánočního turnaje se opět vydařil

Ve čtvrtek 20.12. se v šachové klubovně ŠK Jeseník uskutečnil v pořadí již třetí ročník vánočního turnaje v bleskovém šachu jehož vyvrcholením bylo rozdávání vánočních dárků našim mladým šachistům. O den dříve v rámci tréninku byly rozdány dárečky dětem, které s námi začaly trénovat šachy tento rok a bleskovky jsou na ně ještě příliš rychlé. Věříme však, že příští rok již budou na bleskový šach připraveni. Turnaje se zúčastnilo 17 mladých nadějí a 8 dospělých členů našeho klubu. Turnaji přihlíželi rovněž rodiče a další členové klubu a společně s hrajícími vytvořili krásnou předvánoční atmosféru.

V turnaji dětí zvítězil Kolja Haidenko a v kategorii dospělých Ráďa Gondek.

Na závěr dostaly děti malý vánoční dáreček. Dobrá duše našeho klubu Jiřina Halamová pro všechny připravila výborné chlebíčky. Domácí cukroví od Jaroslavy Koriťákové a dalších členů našeho klubu a rodičů našich mladých nadějí bylo rovněž výborné a přišlo k chuti. Některé děti a jejich rodiče donesly také dárečky, za které tímto velmi děkujeme.

- fotografie z turnaje najdete v odkaze zde