Jesenický přebor družstev má za sebou 9. a 10. kolo

Jesenický přebor družstev má za sebou 9. a 10. kolo

V sobotu 9.2.2019 pokračoval 9. a 10. kolem Jesenický přebor družstev ročníku 2018/2019. V tomto dvojkole mělo volno družstvo ŠK Jeseník E. Čtyři ze šesti zápasů se opět hrály na elektronických šachovnicích a můžete si je přehrát v odkazech níže.

Opět nebyla nouze o kvalitní a dramatické partie. Celkem 33 hráčů si ve 30 partiích nic nedarovalo. Nejvíce se dařilo družstvům ŠK Skorošice a SK Řetězárně C, které vyhrály oba své zápasy. Českoveské Céčko si upevnilo vedení v průběžné tabulce. Ohrozit je mohou už jen druhé ŠK Skorošice a třetí ŠK Jeseník C.

Co se týče individuálních výkonů tak se dvěma vítězstvími ve svých partiích blýskli Milan Macík a Miroslav Čecháček (oba ŠK Skorošice), Karel Dočkal ml. (ŠK Jeseník G) a Jiří Málek (ŠK Jeseník C).

  •  9. a 10. kolo - 09.02.2019       - výsledky a průběžné pořadí -       - fotogalerie -

  •  online přenos 9. kola (ŠK Jeseník D - SK Řetězárna C  2 : 3  a  ŠK SKorošice - ŠK Jeseník G  4 : 1) naleznete v odkaze zde nebo se zapnutým motorem (engine) v odkaze zde

  •  online přenos 10. kola (SK Řetězárna C - ŠK Jeseník C  3½ : 1½  a  ŠK Skorošice - ŠK Jeseník D  3½ : 1½) naleznete v odkaze zde nebo se zapnutým motorem (engine) v odkaze zde

  •  vše o přeboru nalezne zde