Kalendář 2019/2020

sobota - 16.11.2019 - 2. turnaj Grand Prix mládeže 2019/2020 - Zábřeh  link

neděle - 17.11.2019 - 3. kolo Oblastního přeboru sever - ŠK Jeseník B - ŠK Šternberk B  link

sobota - 23.11.2019 - 5. a 6. kolo Jesenického přeboru družstev 2019/2020 - Jeseník  link

neděle - 24.11.2019 - 3. kolo Krajského přeboru - ŠK Jeseník A - TJ Sokol Skalička  link

neděle - 01.12.2019 - 4. kolo Oblastního přeboru sever - ŠK Mohelnice - ŠK Jeseník B  link

čtvrtek - 5.12.2019 - okresní přebor škol - Jeseník  link

sobota - 07.12.2019 - 7. a 8. kolo Jesenického přeboru družstev 2019/2020 - Jeseník  link

neděle - 08.12.2019 - 4. kolo Krajského přeboru - Tatran Litovel B - ŠK Jeseník A  link

sobota - 14.12.2019 - 27. ročník O losinského kapra - Kouty nad Desnou  link  propozice

neděle - 15.12.2019 - 5. kolo Oblastního přeboru sever - ŠK Jeseník B - TJ Libina  link

čtvrtek - 19.12.2019 - Tradiční vánoční turnaj mládeže - klubovna ŠK Jeseník od 16:30

26.-31.12.2019 - 2. ročník mezinárodního šachového turnaje XMAS JESENÍK OPEN  link

sobota - 04.01.2020 - 9. a 10. kolo Jesenického přeboru družstev 2019/2020 - Jeseník  link

neděle - 05.01.2020 - 5. kolo Krajského přeboru - ŠK Jeseník A - ŠK DUE POP Uničov  link

neděle - 12.01.2020 - 6. kolo Oblastního přeboru sever - ŠK 1921 Zábřeh B - ŠK Jeseník B  link

sobota - 18.01.2020 - 11. a 12. kolo Jesenického přeboru družstev 2019/2020 - Jeseník  link

neděle - 19.01.2020 - 6. kolo Krajského přeboru - ŠK Jeseník A - TJ Zlaté Hory  link

sobota - 25.01.2020 - 3. turnaj Grand Prix mládeže 2019/2020 - Prostějov

neděle - 26.01.2020 - 7. kolo Oblastního přeboru sever - ŠK Jeseník B - ŠK Bohuňovice  link

neděle - 02.02.2020 - 7. kolo Krajského přeboru - SK Prostějov - ŠK Jeseník A  link

neděle - 09.02.2020 - 8. kolo Oblastního přeboru sever - Velké Losiny B - ŠK Jeseník B  link

sobota - 15.02.2020 - 13. a 14. kolo Jesenického přeboru družstev 2019/2020 - Jeseník  link

neděle - 16.02.2020 - 8. kolo Krajského přeboru - ŠK Jeseník A - Agentura 64 Grygov B  link

neděle - 23.02.2020 - 9. kolo Oblastního přeboru sever - ŠK Jeseník B - Řetězárna Česká Ves A  link

sobota - 29.02.2020 - 4. turnaj Grand Prix mládeže 2019/2020 - Hrabišín

neděle - 01.03.2020 - 9. kolo Krajského přeboru - Šachový klub Olomouc - ŠK Jeseník A  link

sobota - 07.03.2020 - 1. turnaj - Staň se šachovým mistrem - Niemyslowice-PL

sobota - 14.03.2020 - 2. turnaj - Staň se šachovým mistrem - Niemyslowice-PL

neděle - 15.03.2020 - 10. kolo Oblastního přeboru sever - ŠK Loštice A - ŠK Jeseník B  link

sobota - 21.03.2020 - 3. turnaj - Staň se šachovým mistrem - Niemyslowice-PL

neděle - 22.03.2020 - 10. kolo Krajského přeboru - ŠK Jeseník A - ŠK Velké Losiny A  link

neděle - 29.03.2020 - 11. kolo Oblastního přeboru sever - ŠK Jeseník B - ŠK 1921 Zábřeh C  link

sobota - 04.04.2020 - 5. turnaj Grand Prix mládeže 2019/2020 - Mohelnice

neděle - 05.04.2020 - 11. kolo Krajského přeboru - Sokol Přemyslovice - ŠK Jeseník A  link

neděle - 12.04.2020 - Okresní přebor jednotlivců v rapid šachu - Jeseník

sobota - 18.04.2020 - 6. turnaj Grand Prix mládeže 2019/2020 - Litovel

25.-.26.04.2020 - krajský přebor družstev staších žáků - Litovel  link

sobota - 01.05.2020 - 7. turnaj Grand Prix mládeže 2019/2020 - Grygov
POZOR - závěrečný turnaj GP s vyhodnocením celkového pořadí!

07.-09.05.2020 - soustředění dětí a mládeže - MUNA Mikulovice

neděle - 16.05.2020 - Okresní přebor jednotlivců v bleskovém šachu - Jeseník

04.-06.07.2020 - příměstské soustředění dětí a mládeže - Jeseník

15.-23.08.2020 - 30. ročník mezinárodního šachového turnaje JESENÍK OPEN  link